• امروز : یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 July - 2024

اخبار ویژه

مراسم شیرخوارگان حسینی در شیرخوارگاه «حضرت ولی عصر (عج)» برگزار شد/ شیرخوارگاه «حضرت ولی عصر (عج)» تنها مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست زیر سه سال استان فارس است بازدید دکتر سید اسماعیل حسینی از کوهمره سرخی ضرورت ورود نهادهای نظارتی و دستگاه قضا به ادعای پست‌فروشی در شهرداری تهران شهر نیازمند عطاری دانا و خموش است/برگزاری انتخابات داخلی شورای شهر تهران در هفته‌های آتی حضور پزشکیان و مخبر در اجتماع عزاداران حسینی نهاد ریاست جمهوری معیارها و روند انتخاب اعضای کابینه چهاردهم تشریح شد تاکید مخبر بر ضرورت اجرای تمام مصوبات ستاد مرکزی اربعین تا نیمه محرم دیدار فرماندهان نظامی و انتظامی با رئیس‌جمهور منتخب ۷۹ ضربه وزارت اطلاعات در رویارویی مستقیم با تروریست‌ها در دولت جدید با آزاد شدن واردات خودرو امکان انتخاب بهتر و رقابت بیشتر وجود دارد نقش تعاون در برنامه پنجم و ششم توسعه/ لزوم توجه به سیاست‌های پشتیبانی و مانع‌زدایی از توسعه‌ی تعاونی‌ها کارگران نتوانسته اند بطور کامل از مواهب اصل ۲۹ قانون اساسی بهره مند گردند/عدم وجود تشکیلات غیر سیاسی و صرفا صنفی بزرگترین معضل کارگران در دهه های گذشته بوده است پیام تبریک رییس شورای اسلامی استان فارس به رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی پیام تبریک رییس شورای اسلامی استان فارس به دکتر پزشکیان به عنوان رئیس دولت چهاردهم پیام تبریک رییس شورای اسلامی استان فارس به رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی

2
رئیس ستاد ملی ایران ما:

دکتر قالیباف با کارنامه‌ای درخشان و توانمندی‌های بی‌نظیر در مدیریت اجرایی، بهترین گزینه برای ریاست جمهوری است

  • کد خبر : 33194
  • 02 تیر 1403 - 14:43
دکتر قالیباف با کارنامه‌ای درخشان و توانمندی‌های بی‌نظیر در مدیریت اجرایی، بهترین گزینه برای ریاست جمهوری است
«داود فریدفر» رئیس ستاد ملی ایران ما دکتر محمدباقر قالیباف گفت:دکتر قالیباف با کارنامه‌ای درخشان و توانمندی‌های بی‌نظیر در مدیریت اجرایی، بهترین گزینه برای ریاست جمهوری است

به گزارش طلوع سیاست، «داود فریدفر» رئیس ستاد ملی ایران ما دکتر محمدباقر قالیباف گفت: دکتر قالیباف با کارنامه‌ای درخشان در مدیریت اجرایی، داشتن سبد آرای متنوع و گسترده از اقشار مختلف جامعه ، رویکرد استفاده از تمامی ظرفیت نخبگان و متخصصان کشور و نیز داشتن نگاه اعتدالی در عرصه های سیاست داخلی و خارجی؛ فرد اصلح و مناسب در میان نامزدهای ریاست جمهوری دوره چهاردهم است.

جناب فریدفر آیا باتوجه به شرایط کنونی و اهمیت انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم، چرا معتقدید که فقط دکتر قالیباف اصلح و مناسب است و دیگر کاندیداهای اصولگرا می بایست تنها به نفع ایشان کناره گیری کنند؟ 

بایستی عرض کنم در شرایط فعلی کشور معتقد هستیم دکتر قالیباف با کارنامه‌ای درخشان و توانمندی‌های بی‌نظیر در مدیریت اجرایی، بهترین گزینه برای ریاست جمهوری کشور است. چرا که ایشان تجربه و دانش کافی برای مدیریت مسائل پیچیده کشور را دارند و توانسته‌اند در مسئولیت‌های پیشین خود، از جمله فرماندهی لشکر ۵ نصر خراسان در جنگ تحمیلی ایران و عراق ، فرماندهی نیروی انتظامی ، رئیس و نماینده ویژه رئیس جمهور در ستاد مبارزه با قاچاق کالا ، سه دوره متوالی شهردار تهران (۱۲ سال ) و رئیس مجلس شورای اسلامی عملکردی قابل تحسین داشته باشند.

این فعال سیاسی اصولگرا در این خصوص بیان داشت: به همین دلیل، معتقدیم که تنها با حمایت همه‌ جانبه از دکتر قالیباف می‌توانیم به نتیجه مطلوب در انتخابات و مدیریت کشور برسیم.

و بر این اساس ضروری است که دیگر کاندیداهای اصولگرا، به‌ ویژه آقای جلیلی، به نفع دکتر قالیباف کنار بروند تا بتوانیم با انسجام و اتحاد در انتخابات پیروز شویم.

به نظر شما با بررسی سوابق و برنامه‌های دکتر قالیباف، چه ویژگی‌هایی باعث می‌شود که ایشان را نسبت به سایر کاندیداها فرد اصلح تری بدانید؟ 

دکتر قالیباف دارای برنامه‌ای جامع و عملیاتی برای حل مشکلات کشور در حوزه‌های مختلف است.

ایشان با روحیه ی جهادی و انقلابی خود، توانسته‌اند همواره در خط مقدمِ خدمت به مردم باشند.

کارنامه ایشان پس از انقلاب، نشان‌دهنده مدیریت جهادی، خستگی‌ناپذیر و توانایی درک درست از مسائل کشور و اولویت‌های آن است. همچنین از خِرَد جمعی بهره می‌گیرد و دارای خصیصه بارز دوراندیشی و سعه صدر در حل مشکلات است و از دانشِ روز و فناوری‌های جدید برای پیشرفت کشور استفاده می‌کند.

ایشان توجه ویژه‌ای به فرهنگ و آموزش دارند و می‌توانند امور کشور را با مقیاس جهانی و محوریت ارزش‌های انقلاب اسلامی پیش ببرند.

این ویژگی‌ها، دکتر قالیباف را به عنوان گزینه‌ای اصلح و برتر نسبت به سایر کاندیداها متمایز می‌کند.

به نظر شما آرای دکتر قالیباف از چه بخش‌هایی از جامعه است و این مسئله چگونه می‌تواند به نفع ایشان در انتخابات باشد؟

سبد رای آقای دکتر قالیباف از بخش‌های مختلفی از جامعه تأمین می‌شود.

بخشی اصولگرایان و حامیان جریان انقلاب هستند که به دلیل سابقه و عملکرد موفق ایشان میباشد که به او اعتماد دارند.

بخش دیگر از بدنه جامعه و افرادی است که مدیریت‌های موفق اجرایی دکتر قالیباف را در طول زمان‌های مختلف دیده‌اند.

همچنین، متخصصین و نخبگانی که به توانایی‌ها و دیدگاه‌های ایشان اعتماد دارند نیز بخش مهمی از رای دکتر قالیباف را تشکیل می‌دهندـ

نگاه توسعه‌گرایانه و تخصص گرایانه ایشان نیز بخش دیگری از آراء اندیشمندان را به خود جذب می‌کند.

علاوه بر این، نگاه اعتدالی قالیباف در عرصه سیاست داخلی و خارجی، توانسته است حمایت اقشار مختلف را جلب کند.

این ترکیب متنوع و گسترده از حامیان، می‌تواند به نفع دکتر قالیباف در انتخابات باشد و ایشان را به عنوان گزینه‌ای جامع و قابل قبول برای همه اقشار جامعه معرفی کند.

جناب فریدفر وضعیت انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم را چگونه ارزیابی می‌کنید و شما به عنوان رئیس ستاد ایران ما دکتر قالیباف در کشور چه برنامه‌هایی برای پیروزی ایشان در نظر گرفته‌اید؟

انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم بسیار حساس و سرنوشت‌ساز است.

ستادهای انتخاباتی ایران ما، به شکل گسترده‌ای از تمامی طیفها و جریانات سیاسی ، نخبگان و دانشگاهیان ، روحانیون ، اصناف و بازاریان در تمامی استانها و شهرستانها در حال فعالیت هستند و مردم هم در حال ارزیابی کاندیداها می‌باشند.

همانگونه که میدانیم دکتر قالیباف به‌عنوان یک چهره شناخته‌ شده و مورد حمایت حدود ۳۵۰ نماینده فعلی و ادوار مجلس، موقعیت بسیار خوبی دارند.

ایشان با کارنامه عملکرد برجسته خود پس از انقلاب، توانسته‌اند مدیریت جهادی، خستگی‌ناپذیری و درک درست از مسائل کشور را نشان دهند.

داود فریدفر در خصوص برنامه های ستاد ملی ایران ما بیان داشت: برنامه‌های ستاد ملی ایران ما برای پیروزی دکتر قالیباف شامل؛ تلاش برای حضور گسترده و فعال در فضای مجازی، برگزاری جلسات مشورتی و هم‌اندیشی با نخبگان و متخصصان و تبیین برنامه‌های جامع و عملیاتی ایشان برای مردم است.

فریدفر افزود: در پایان امیدواریم با وحدت و همدلی اصولگرایان و در نهایت حمایت از دکتر قالیباف، بتوانیم در انتخابات پیروز شویم و مسیر پیشرفت و تعالی کشور را هموار سازیم.

لینک کوتاه : https://tolosiyasat.ir/?p=33194
   

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها