پایگاه خبری طلوع سیاست

  • امروز : جمعه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Friday - 8 December - 2023

اخبار ویژه

بزرگراه سردار شهید استوار در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد دانشجو موذن جامعه است تأسیس پایگاه امداد جاده‌ای در آزاد راه شیراز ـ اصفهان/ کسب رتبه نخست فارس در عرصه امداد و نجات ایجاد نظام عادلانه پرداخت در کشور از انتظارات بحق مردم است خبر جدید محسن رضایی درباره طرح رزاق و درخواست رئیس جمهوری؛ طرح جدیدی در دست بررسی است رییس اسبق شورای اسلامی فارس تقدیر شد واکاوی شفافیت در فرآیند انتخابات – ایمنا بیت‌کوین رکورد صعود ۱۸ ماهه را شکست صفحهٔ درخواستی شما یافت نشد. سیدافقهی: مردم را برای شناسایی نخبگان پای کار می‌آوریم+ فیلم تبریک حزب جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی به فتح الله امینی به عنوان رییس شورای اسلامی استان فارس تبریک حزب همت به انتصاب مهندس فتح الله امینی به عنوان رییس شورای اسلامی استان فارس پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «مِنا» در شهر لاهه در کشور هلند برگزار می‌شود ایران اسلامی باید قدرتمند و دارای قدرتی در تراز انقلاب اسلامی باشد طرح های شهرستان های یزد، اشکذر و میبد با حضور وزیر کشور افتتاح شد + فیلم

3

باز هم تحریف | خبرگزاری فارس

  • کد خبر : 4148
  • 16 مهر 1400 - 18:17
باز هم تحریف | خبرگزاری فارس
در یادداشت محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است:این بار هم رسانه های دشمن و جیره خوران داخلی شان در مقابل بیان حقیقت کم آوردند و برای جبران شکست به تحریف متوسل شدند.

به گزارش طلوع سیاست، در یادداشت محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است:

این بار هم رسانه های دشمن و جیره خوران داخلی شان در مقابل بیان حقیقت کم آوردند و برای جبران شکست به تحریف متوسل شدند.

برای غیر منطقی جلوه دادن بحث این حقیر در یادواره شهدا ی خدابنده با حذف بعضی جملات که نسبت شاهان با اشغال مغول را نشان می داد این مساله را به جمله های قبلی چسباندند که وانمود کنند بنده گفته ام ساسانیان کشور را به مغول تسلیم کرد حال آنکه بچه مدرسه ای هم میداند ساسانیا‌ن از حکومت خلفا شکست خوردند نه از مغول.

واقعیتی که بنده گفتم و میخواهند آنرا پنهان کنند، چیست؟
نسب ایرانیان نسب شاهان ظالم و جنایتکار نیست مرام شاهان این است که “تا زور داری زور بگو و هرچه دلت می خواهد بکن هرجا هم زور نداری تسلیم شو” این مرام را بارها و بارها میشود در تاریخ دید تاریخی که مورخان از صهیونیست تا حزب اللهی و از شاهنشاهی تا جمهوری اسلامی همه آنرا قبول دارند.

هخامنشیان در مقابل حمله اسکندر ایران را تسلیم یونانیان کردند و این شکست به قدری عمیق بود که  ۱۲ سال خود اسکندر و بیشتر از ۷۵ سال سایر حکمرانان یونانی بر کل ایران و تا ۲۳۰ سال بر بخش اعظم  ایران حکومت می کردند.

 چرا دفاع لازم در مقابل این هجوم نشد و بدتر از آن چرا ایران برای این دوره بسیار طولانی به حاکمیت بیگانه تن داد؟
ساسانیان در مقابل ارتشی بمراتب کوچکتر از ارتش خودشان با سازو برگ خیلی ناچیز تر ایران را واگذار کردند و این شکست آنقدر عمیق بود که بجز چند سال حکومت خلفا در سالهای ابتدایی نزدیک ۶۰۰ سال ایران تحت  رهبری پادشاهان عرب ( بنی امیه و بنی مروان و بنی عباس )قرار گرفت سپس خوارزمشاهیان ایران را به متجاوزان مغول که کوچکتر ولی  پرانگیزه تر بودند تسلیم کردند و اینجا هم حدود ۲۰۰ سال ایران تحت حکومت چنگیز و تیمور و فرزندان آنها بود.

شاهان بعدی هم از محمود افغان ذلیلانه شکست خوردند بعدی ها یعنی قاجار و پهلوی هم در دو جنگ جهانی بدون کوچکترین مقاومت  به اشغال ایران توسط متجاوزان تن دادند و تحت امر متجاوز قرار گرفتند و ایران را بطور کامل تحت حاکمیت انگلیس و سپس آمریکا قرار دادند.

و دلیل اصلی اینهمه خفت و خواری در مقابل دشمن چیزی نبود جز ظلم و جنایتی که در حق ملت روا میداشتند و لذا ملت ایران با شاهان خوب نبود و این رفتارهای ظالمانه شاهان  انگیزه فداکاری برای کشور را در آنان از بین می برد.

آیا این جرثومه های فساد و ظلم و نمادهای ذلت و تسلیم می توانند هویت و نسب ملت ایران باشند؟!
اینها حکومتهای غیر ایرانی حاکم بر ایران طی ۱۱۲۰ سال است؛ ایرانی هایش هم بهتر از اینها نبودند
حکومت سلوکیان
مدت زمان حکومت: ۲۴۹ سال زمان حکومت : ۳۱۲ – ۶۳ پیش از میلادبنیانگذار : اسکندر مقدونی سپس سلوکوس اول (نیکاتور)
حکومت خلفای اموی
مدت زمان حکومت: ۱۸۹ سال زمان حکومت: ۶۶۱ – ۷۵۰ (۴۰ – ۱۳۲ ه.ق)بنیانگذار : معاویه-سپس یزید ابن معاویه
حکومت خلفای عباسی
مدت زمان حکومت: ۵۰۸ سال زمان حکومت: ۷۵۰ – ۱۲۵۸ (۱۳۲ – ۶۵۶ ه.ق)بنیانگذار : ابوالعباس سفاح و امثال مامون ، و هارون
حکومت ایلخانیان
مدت زمان حکومت: ۴۲ سال زمان حکومت: ۱۲۵۶ – ۱۳۳۵ (۶۵۴ – ۷۳۶ ه.ق)بنیانگذار : هلاکوخان
حکومت تیموریان
مدت زمان حکومت: ۱۴۰ سال زمان حکومت: ۱۳۷۰ – ۱۵۰۷ (۷۷۲ – ۹۱۲ ه.ق)بنیانگذار : تیمور لنگ

خیلی واضح است ملت با شهامت و دلیری که ۴۳ سال است مثل کوه یک تنه مقابل همه ابرقدرتها  ایستاده و خم به ابرو نمی آورد نسبش این شاهان پلید ظالم و ذلیل نیستند بلکه نسبش نسب انبیا است.

وقتی رژیم شاهی سقوط کرد و نظامی بر مرام انبیا روی کار آمد ملت هم سینه سپر کرد نه جلوی مغول و امویان و اسکندر که همزمان جلوی همه ابرقدرتها که برای نابودی اش متحد شده بودند ایستاد و همه را شکست داد نه فقط به اشغال کامل ایران تن نداد، نه تنها از دست دادن قفقاز و بحرین و هرات و آرارات و…چون عهد پهلوی و قاجار لعنت الله علیهم تکرار نشد نه فقط یک وجب خاک ایران تسلیم متجاوز نشد بلکه تصویر رهبران و سرداران ایران زمین روی دست آزادیخوهان از شرق آسیا تا آمریکای لاتین بلند است.

 برخلاف مرام شاهان که میگویند “تا زور داری هرکار دوست داری بکن وقتی زور نداری تسلیم شو ” انبیا میگویند “اگر هیچ هم نداری ایستادن در مقابل ظالم تکلیف توست تسلیم نشو۰ وقتی هم زور داری عفو کن و تجاوز نکن”

این مرام ملت ایران مرام انبیا ست نه مرام شاهان، ملتی که سالها در مقابل همه ابرقدرتها  با دستان خالی ایستاد و اینک که به قدرت بلامنازع منطقه و به یک قدرت جهانی تبدیل شده کوچکترین تعدی به دیگران حتی بعض همسایه های کوچک و ضعیف ندارد.

نسب  ملت ایران قیدار نبی(ع) فرزند حضرت اسماعیل (ع) و نوه ی حضرت ابراهیم(ع) است نه سلسله های شاهی، ملت بت شکن ایران که یک تنه مقابل همه قدرتهای شیطانی ایستاده این ویژگی را از حضرت ابراهیم  وامام علی و امام حسین علیهم السلام به ارث برده است نسب و هویت ما ابراهیمی و حسینی است و هیچ نسبتی با شاهان نداریم.

شاهانی که اگر قرار باشد کسی به سلسله آنان افتخار کند باید به اسکندر و یزید و معاویه و هارون الرشید و مامون و چنگیز و تیمور و رضاخان پلید و۰۰۰که هرکدام روزگاری بر ۰ایران پادشاهانی کرده اند افتخار کند.ملت ایران نوادگان ابراهیم اند نوادگان دانیال نبی و…نه نوادگان این شاهان ضد بشر.

بسیار متاسفم که بعضی دوستان هم حتی به خود زحمت شنیدن نوار سخنرانی را که الان هم در کانال بنده در روبیکا موجود است و زنده منتشر شده را نمی دهند و براساس تیتر تحریف شده ای که بی بی سی و امثال این تحریف گر علیه بیان بنده ساخته اند قضاوت میکنند این نقدهای غیر منصفانه علامت فهمیدگی نیست با اخلاق منصفانه دینی هم سازگار نیست.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://tolosiyasat.ir/?p=4148
 

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها